Aktualno, Nekategorizirano

Besplatne književne radionice za osobe starije od 54 godine – Kulturiraj se online

Osim afiniteta prema književnosti i nešto dobre volje, budući polaznici trebaju pripremiti i primjerak vlastitog kratkog teksta na koji će voditelj radionice dati svoj osvrt te individualne praktične savjete za daljnje pisanje.

Umjetnička organizacija Binocular teatar organizira program besplatnih online književnih radionica za sve zainteresirane građane starije od 54 godine. Radionice će se održavati putem platforme Zoom, a vodit će ih trojica poznatih hrvatskih književnika Nenad Stipanić, Edo Popović i Zoran Ferić.

Radionice kreću u svibnju, a polaznici se prijavljuju za jednog od voditelja i njegove termine:

Nenad Stipanić: svibanj/lipanj 2021 – rok za prijavu je 5.5.2021.
Edo Popović: lipanj/srpanj 2021 – rok za prijavu je 1.6.2021.
Zoran Ferić: rujan/listopad 2021 – rok za prijavu je 1.9.2021.

Točni termini radionica bit će utvrđeni naknadno. Prijave se primaju od ponedjeljka do petka, od 11 do 16 sati, na broj telefona 095 704 73 52 ili putem e-maila info@binocularproduction.com.

Osim afiniteta prema književnosti i nešto dobre volje, budući polaznici trebaju pripremiti i primjerak vlastitog kratkog teksta na koji će voditelj radionice dati svoj osvrt te individualne praktične savjete za daljnje pisanje.

Broj polaznika po radionici ograničen je na 20, stoga požurite s prijavama!

Radionice su dio projekta “Kulturiraj se online – online filmske radionice i audioknjige” ugovorenog za sufinanciranje iz Europskog socijalnog fonda na pozivu Umjetnost i kultura online.