Aktualno, Nekategorizirano

‘Booksa u parku’ – program od 14. do 17. srpnja

Booksa u parku najavljuje zadnji tjedan parkovskog druženja u Martićevoj…

U utorak u 19.30h počinje tribina Odvalimo se poezijom, koja je ovoga puta posvećena afro-američkoj poeziji.

U srijedu u 20h u suradnji s kustoskim kolektivom WHW održat će se predavanje umjetnika Vlade Marteka na temu Umjetnost kao opcija i opcije u umjetnosti.

U četvrtak u 18h predstavit će se knjiga-čitanka Between mobility, control and social transformation Muzeja moderne i suvremene umjetnosti (MMSU) u Rijeci, nakon čega slijedi razgovor o pisanju i putovanju s Milanom Majerovićem Stilinovićem u 20h.

Tjedan, pa i sama Booksa u parku bit će zaključena koncertom Vedrana Šuvaka Šuvija u petak u 20h.

Da podsjetimo, petu godinu zaredom Booksa je svoje programe preselila pod breze i omorike, u park u Martićevoj 14D! Ove godine umjesto uobičajenih tjedan dana, književni, glazbeni, filmski, participativni programi na Booksi u parku trajali su čitav mjesec od 16. lipnja zaključno do 18. srpnja. Čitav raspored događanja dostupan je na linku.

Sva događanja u sklopu Bookse u parku su besplatna. Sve propisane epidemioloških mjere bit će poštivane.