Aktualno, Nekategorizirano

Centar “Sunce” poziva djecu od 1. – 4. razreda na ljetne kreativne i sportske radionice

DSC01232Dođite i družite se s nama u kreativnim i sportskim aktivnostima srijedom i petkom tijekom mjeseca srpnja od 9 do 11 sati u Albaharijevoj 2. (Mjesni odbor Knežija). Počinjemo 4.7.2018 – stoji u najavi udruge Centar za edukaciju i savjetovanje “Sunce”.

U sklopu kreativne aktivnosti poticat ćemo maštu i kreativnost izradom različitih predmeta, suvenira, poklona, igranjem društvenih igara, pričanjem priča i stvaranjem na navedenu temu.

U sklopu sportskih aktivnosti djeca će moći sudjelovati u igrama bez granica, učiti elemente pojedinih sportskih disciplina, kroz igru i druženje pozitivno utjecati na vlastito zdravlje, kroz pregršt sportskih i rekreativnih aktivnosti te razvijati sportski duh.