Hrvatska, Nekategorizirano, Rad udruga

Dvodnevna online radionica: Upravljanje volonterskim programom

Nacionalna zaklada za razvoj civilnoga društva na stranici ESFplatforma.civilnodrustvo.hr otvorila je prijave na dvodnevnu online radionicu “Upravljanje volonterskim programom” koja će se održati 20. i 21. rujna 2023. od 10 do 13 sati. Radionicu će održati udruga SMART iz Rijeke, suradna organizacija Nacionale zaklade.

PRIJAVA:
DVODNEVNA ONLINE RADIONICA UDRUGE SMART, 20.-21.9.23. – Upravljanje volonterskim programom

Cilj ove radionice je upoznati sudionike s ključnim koracima u pripremi volonterskog programa u njihovoj organizaciji u skladu s ciklusom menadžmenta volonterskog programa i njegovim uključivanjem u organizacijski menadžment. Sudionicima će biti prezentiran zakonski okvir u Hrvatskoj vezan uz uključivanje volontera te sva potrebna dokumentacija koja je potreba za uspješno upravljanje volonterskim programom (opis volonterske pozicije, Ugovor o volontiranju i druga obavezna dokumentacija). Sudionici će biti upoznati s primjerima dobre prakse u ovome području te će dobiti primjere spomenute i druge dokumentacije kako bi uspješno uspostavili i upravljali volonterskim programom svoje organizacije – navodi se u pozivu.