Aktivizam, Nekategorizirano

Edukacija za učenike

sirius_crUčenici su imali prilike čuti što volontiranje je, a što nije, što se od njih kao volontera očekuje, a što oni sami mogu očekivati, a sve potkrijepljeno praktičnim vježbama. Predavači iz Centra za psihološko savjetovanje, edukaciju i istraživanje – Sirius podsjetili su se i što ih sve čeka u narednih nekoliko mjeseci kada kreću s pravim volonterskim angažmanom u sklopu projekta „Volonteri iz školskih klupa.“

Cilj projekta je razvoj i unaprjeđenje kapaciteta organizacija civilnog društva i škola, uključenih u projekt kroz partnerstvo, za provedbu održivih volonterskih programa.

Projekt će trajati do 30. studenog 2018., a financira ga Europska Unija iz Europskog Socijalnog Fonda i Ured za udruge Vlade RH potporom u iznosu od 1.104.745,29 kuna.