Aktualno, Nekategorizirano

Eurodeskovo istraživanje o informacijama za mlade

eurodesk-istraživanjeUpitnik je namijenjen mladima od 13 do 35 godina. Bez obzira na to imate ili nemate iskustva s mobilnošću, želimo čuti što imate za reći! Vaš odgovor će omogućiti da shvatimo kako Eurodesk, kao i nacionalne i europske institucije, mogu poboljšati svoje usluge. Izrazi koji imaju rodno značenje u ovom tekstu natječaja odnose se jednako na muški i ženski rod, prenosi Info centar za mlade Zagor.

Ispunjavanje upitnika traje samo 10 minuta, a po završetku se možete natjecati za sjajnu nagradu!

1st Prize: 50 EURO gift card at either Amazon, Netflix or iTunes
2nd and 3rd Prize: 25 EURO gift card at either Amazon, Netflix or iTunes

Upitnik možete ispuniti na sljedećem linku: https://ec.europa.eu/eusurvey/runner/EurodeskSurvey2018