Hrvatska, Nekategorizirano

Gitarijada 2020 + Wizard Of Stone Mountain

Razglas nam se još nije stigao odmoriti, a već je došlo doba za novo izdanje Gitarijade u organizaciji Studija ¾, navodi se u pozivu organizatora Gradimo dom zajedno i Kluba Kocka.

– Još se jasno sjećamo mnogih izvođača koji su se prijavili prošlog ljeta, a sada vas pozivamo da se (opet) prijavite i zasvirate s nama 29. kolovoza od 18 sati na platou Doma mladih Split.

Natjecateljski dio večeri započinje u 19 sati, a svaki od izvođača imat će 20ak minuta da svih uvjeri kako su oni buduće zvijezde, nakon čega slijedi nastup vrsnih splitskih stonera – Wizard of Stone Mountain!

Kako do nastupa i nagrade?
1. Pošaljite vaše linkove/videa/snimke i rider najkasnije do 8.8.2019. na studio34kocka@gmail.com
2. Pričekajte do 15.8.2019., kada će stručni žiri odabrati i objaviti izvođače
3. Pripremite se za live koncert
4. Pobijedite i osvojite snimanje albuma u Studiju 3/4, snimanje pjesme i spota s Kino klubom Split i Studijom Baranda ili potrošački bon u Music Centru.

Aktivnost je dio projekta Gradimo Dom zajedno, kojeg je sufinancirala Europska unija iz Europskog socijalnog fonda.