Hrvatska, Nekategorizirano

Zaklada SOLIDARNA pokrenula hitnu donatorsku akciju pomoći Petrinji i i Sisačko-moslavačkoj županiji

U sućuti i solidarnosti s građanima i građankama Petrinje i okolnih mjesta koji su u današnjem razornom potresu izgubili život i svoje bližnje, te svima koju su stradali Fond 5.5 za kriznu podršku nakon potresa Zaklade SOLIDARNA pokrenula je hitnu donatorsku akciju prikupljanja sredstava za kriznu podršku žrtvama potresa u Petrinji i Sisačko-moslavačkoj županiji, navodi se u priopćenju Zaklade.

Donacije se prikupljaju putem Fonda 5.5 – za kriznu podršku nakon potresa, pokrenutog u travnju za pomoć Zagrepčanima i Zagrepčankama. Uslijed ove strašne nove nedaće, djelovanje Fonda širimo na sve gradove, sela i mjesta koji su stradali u protekla dva dana.

Molimo Vas da nam pomognete i sada kao i kod akcije za kriznu podršku nakon potresa u Zagrebu i podijelite informacije o donatorskoj akciji kako bi naši sugrađani i sugrađanke mogli pomoći Petrinji i Sisku u ovim teškim vremenima.

Donacije se mogu uplatiti na nenamjenski račun Zaklade SOLIDARNA za krizna stanja
Račun za hitne i krizne akcije: HR2424020061500078406
Svrha: SOLIDARNO S PETRINJOM & SMŽ
Poziv na broj: 01-2021
SWIFT SWIFT/BIC: ESBCHR22

Donirati možete i preko doniralice: https://solidarna.hr/donirajte
*Možete donirati i putem paypala. Samo odaberite “Solidarno s Petrinjom i SŽM” i upišite iznos koji želite donirati.

Više informacija na stranici zaklade SOLIDARNA.