Aktualno, Nekategorizirano

Hrvatski Caritas poziva na solidarnost sa stradalnicima razornog potresa

Hrvatski Caritas poziva na solidarnost s građanima stradalim u razornom potresu u Petrinji, Sisku i okolnim naseljima i mjestima te je najavio da će u srijedu uplatiti pomoć iz interventnog fonda za hitno zbrinjavanje i potrebe stradalnika.

Tijekom sutrašnjeg dana biti će uplaćena pomoć iz interventnog fonda Hrvatskog Caritasa za hitno zbrinjavanje i potrebe stradalnika na račun Caritasa biskupije Sisak. Na raspolaganje za hitno zbrinjavanje stavljeni su na raspolaganje šator, kreveti, deke, vreće za spavanje.

Pomoć putem Hrvatskog Caritasa može se uplatiti na: Hrvatski Caritas, Ksaverska cesta 12a, Zagreb, kod PBZ (Privredna banka Zagreb), IBAN: HR0523400091100080340, poziv na broj 12-20. Za uplate iz inozemstva SWIFT/BIC: PBZGHR2X, priopćeno je. (Hina)