Aktualno, Nekategorizirano

Humanitarna akcija „Jedna za druge“

akcija_crAkcija se provodi već 8. godinu za redu, a cilj je uz što više organizacija sudionika prikupiti što veću količinu namirnica i higijenskih sredstava na bazi jedan čovjek – jedan proizvod. Do sada se akciji „Jedna za druge“ priključilo 62 organizacije

Ova humanitarna udruga provodi i akciju pod nazivom „Slušaj svoj srce“ putem koje svaki mjesec volonteri udruge odlaze na put kroz dvije do četiri županije kako bi prikupili artikle koje potom doniraju potrebitim obiteljima.

Datume posjete županijama te više o samoj akciji možete pronaći OVDJE.

Udruga uz pomoć 100 volontera trenutno potpomaže preko 1000 obitelji na području cijele Republike Hrvatske, a donacije namirnica moguće je u Istarskoj županiji donijeti u skladište udruge u Puli na adresi Koparska 52 i to svaki utorak i četvrtak od 17 do 19 sati.