Aktualno, Nekategorizirano

Akcija „Jakna za drugoga“ i u Osijeku

Jakne se mogu ostaviti na adresi Županijska 28
Jakne se mogu ostaviti na adresi Županijska 28

„Donesite svoje zimske jakne koje više ne nosite ili uzmite jednu ukoliko vam je potrebna. Hladnoća je posebno teška našim sugrađanima koji nemaju doma ili su u teškoj financijskoj situaciji u domovima bez grijanja. Budite i na ovaj način dio jedne lijepe humanitarne priče“ – stoji na Facebook stranici „Kruh za poslije – Portal Dobrote”.

Akcija „Jakna za drugoga“ pokrenuta je i u Osijeku, a jakne se mogu ostaviti na adresi Županijska 28 (preko puta bivšeg Konikoma) danas (petak, 13. siječnja) od 12 do 19 sati, a sve ostale dane od 16 do 19 sati.

Više detalja o akciji u Osijeku možete pronaći na Facebook eventu Jakna za drugoga – Osijek.

I Hrvatski Crveni križ poziva sve građane kojima u ovim hladnim danima nedostaje tople odjeće i obuće da se jave u najbliže društvo Crvenoga križa u kojemu će dobiti potrebnu pomoć. U Osijeku se odjeća i obuća mogu ostaviti u Caritasovom skladištu u Tvrđi, četvrtkom i ponedjeljkom od 8 do 15 sati.