Hrvatska, Nekategorizirano

IT stručnjak Bela Ikotić u novom ciklusu radionica EU projekta udruge Unimedia

Na fotografiji Bela Ikotić, foto: Unimedia

U projekt “Slikom do smisla” kao predavač se uključio Bela Ikotić, stručnjak koji ima veliko iskustvo u procesu kreiranja, izrade i distribucije videoigara. Njegovo dugogodišnje iskustvo jamac je da će predavanja biti zanimljiva i edukativna. Rijetkost je imati prigodu slušati iskustva takve vrste iz prve ruke i biti u mogućnosti postavljati pitanja te dobiti izravne odgovore. Naš novi predavač je Bela Ikotić iz Osijeka, koji predstavlja primjer uspješnog građenja gaming proizvoda koji se prodaju gotovo u cijelom svijetu. Iskoristite priliku i poslušajte ga, sudjelovanje je besplatno! – navodi u priopćenju udruga Unimedia.

Mladi od 18 do 25 godina, pozivamo vas da se prijavite popunjavanjem obrasca na https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSdjh-N2C6jya4hJG5NoNUhSl_vRiaZoQbtiHAVtUYaa7r4OTg/viewform
Raspored radionica:
·       15.11.2021. u 18.00 sati:  „Samo proizvod Hrvata spašava − Slikom do smisla“, uvodno predavanje o gaming industriji iz prve ruke, predavač Bela Ikotić
·       16.11.2021. u 18.00 sati: „Kreiranje gaming proizvoda − Slikom do smisla“, iskustva u kreiranju proizvoda gaming industrije, najčešće pogreške, izazovi i put do uspjeha, predavač Bela Ikotić
·       17.11.2021. u 18.00 sati: „Monetizacija u gaming industriji i vrijednosti proizvoda nakon izdavanja − Slikom do smisla“, kako uspješno prodati gaming proizvod na svjetskom tržištu, što su izazovi i kako ih prevladati, predavač Bela Ikotić

Bela Ikotić započeo je svoj doprinos izgradnji osječkog IT ekosistema prvo kao Microsoft Innovation Manager unutar Osječkog poslovnog inkubatora BIOS, no najviše vremena je proveo kao glavni tajnik organizacije Osijek Software City. Niz godina je bio CEO prve osječke game development tvrtke Void Main Studio.
Danas je član Uprave zadužen za izdavanje i odnose s partnerima u Mobile Games Entertainment ltd.

Za radionice su vam potrebni računalo ili pametni telefon i stabilna internetska veza. Prijavite se!

Za više informacija možete se obratiti na e-adresu: unimedia@unimedia.hr

……………………………………………………..

Projekt „Slikom do smisla“ provodi Unimedia – udruga za promicanje audiovizualne i scenske kulture djeluje na području kulture i umjetnosti, demokratske političke kulture i međunarodne suradnje u partnerstvu s Otvorenim učilištem Dubrava, a sufinancirala ga je Europska unija u okviru Operativnog programa Učinkoviti ljudski potencijali 2014.-2020. (poziv Umjetnost i kultura online) u ukupnom bespovratnom iznosu od 487.082,40 kn.