Aktualno, Nekategorizirano

Slikom do smisla’: Radionice o obradi fotografije i videa produljuje se za tri dana

Zbog interesa sudionika, udruga Unimedia u sklopu projekta ‘Slikom do smisla’ produljit će za još tri dana ciklus radionica o računalnom dizajnu i obradi fotografija koje vodi Darko Dautović, a fokus će biti na naprednijoj formi obrade fotografija i videa, kroz prikazivanje uživo rada u posebnim računalnim programima i alatima.

Mladi od 18 do 25 godina prijavljuju se popunjavanjem online obrasca.

Raspored radionica:

26. 1. u 19 sati: „Slikom do smisla“: Napredna obrada fotografije u Adobe Photoshopu, Adobe InDesignu, Adobe Illustratoru
27. 1. u 19 sati: „Slikom do smisla“: Načini računalne obrade videa
28. 1. u 19 sati: „Slikom do smisla“: Specijalne tehnike obrade fotografije: retuširanje, fotomontaža, efekti…

Za radionice su vam potrebni računalo ili pametni telefon i stabilna internetska veza.
Za više informacija možete se obratiti na mail unimedia@unimedia.hr

Projekt „Slikom do smisla“ provodi Unimedia – udruga za promicanje audiovizualne i scenske kulture djeluje na području kulture i umjetnosti, demokratske političke kulture i međunarodne suradnje u partnerstvu s Otvorenim učilištem Dubrava, a sufinancirala ga je Europska unija u okviru Operativnog programa Učinkoviti ljudski potencijali 2014.-2020. (poziv Umjetnost i kultura online) u ukupnom bespovratnom iznosu od 487.082,40 kn.