Aktivizam, Nekategorizirano

Kutija želja za Murter i Društveni centar JEDRO

JEDRO – Jadranski međusektorski edukacijski i društveni centar za održivi razvoj otoka u sklopu kalendara budućeg Društvenog centra JEDRO, udruga Argonauta postavila je na Hramini kutiju želja za Murter kako bi svi žitelji Murtera mogli zaželjeti i sa svima podijeliti njihove želje za svoje misto u novoj, 2021. godini.

Plan je napisane želje objaviti u siječnju na društvenim i web stranicama Društvenog centra Jedro i udruge Argonauta, a upravo će razmišljanja Murterina poslužiti i kao svojevrsni putokaz u daljnjoj provedbi projekta sufinanciranog iz Europskog socijalnog fonda, DC Jedro.

Svi oni koji se ne nalaze u Murteru, a željeli bi „zaželjeti“ svoju želju za Murter, mogu je poslati u inbox Facebook stranica Društvenog centra Jedro i udruge Argonauta.