Hrvatska, Nekategorizirano, Rad udruga

Na ESF platformi otvorena prijava na online radionicu udruge Mi iz Splita

Nacionalna zaklada za razvoj civilnoga društva na mrežnoj stranici esfplatforma.civilnodrustvo.hr danas je otvorila prijave na novu online radionicu: “Osiguranje kvalitetne provedbe projekata financiranih iz javnih izvora” koju će 25. svibnja 2023. u vremenu od 10 do 12 sati održati Udruga “MI” Split (PRIJAVA).

Cilj ove radionice je upoznati sudionike s uvjetima financiranja projekata iz javnih izvora, definiranje kriterija kvalitete provedbe projekata te upoznavanje s metodama organiziranja i praćenja provedbe projekata.

Nacionalna zaklada za razvoj civilnoga društva u suradnji s regionalnim suradnim organizacijama (udruga SMART, Udruga „MI“- Split, Centar za civilne inicijative, ACT grupa, DKolektiv – organizacija za društveni razvoj. Radionice se održavaju u okviru Programa podrške i provedbe programa EU i Programa regionalnog razvoja civilnoga društva i lokalnih zajednica.