Hrvatska, Nekategorizirano, Rad udruga

Nacionalna zaklada poziva na novu radionicu u rujnu

Nacionalna zaklada za razvoj civilnoga društva na mrežnoj stranici ESF Platforma danas je otvorila prijavu na novu radionicu u rujnu.

Više informacija i prijava na poveznici:

ONLINE RADIONICA DKOLEKTIVA, 14.9.2023. – Osiguranje kvalitetne provedbe projekata financiranih iz javnih izvora; Uspješno upravljanje projektnim timovima (komunikacija, motiviranje timova)

Nacionalna zaklada za razvoj civilnoga društva u suradnji s regionalnim suradnim organizacijama (udruga SMART, Udruga „MI“- Split, Centar za civilne inicijative, ACT grupa, DKolektiv – organizacija za društveni razvoj. Radionice se održavaju u okviru Programa podrške i provedbe programa EU i Programa regionalnog razvoja civilnoga društva i lokalnih zajednica.