Aktualno, Nekategorizirano

Natječaj za sufinanciranje programa na temu poticanja medijske pismenosti u 2020. godini

Vijeće za elektroničke medije raspisalo je Javni poziv za prikupljanje ponuda za sufinanciranje projekata, manifestacija, seminara, konferencija, radionica, predavanja, pripreme i/ili izrade edukacijskih materijala ili istraživanja čija bi tema bila medijska pismenost, njen razvoj i osvještavanje njene važnosti, kao i s njima povezana područja i projekti. Rok za dostavu ponuda je 19. prosinca 2019.

Pravo podnošenja prijave imaju svi fakulteti, instituti, obrazovne ustanove, udruge i ostale pravne osobe koje razvijaju i rade projekte vezane uz medijsku pismenost.

Na natječaju ne mogu sudjelovati: nakladnici televizija, nakladnici neprofitnih televizija, te neprofitni pružatelji medijskih usluga iz čl. 19. i 79. Zakona o elektroničkim medijima; nakladnici radija, nakladnici neprofitnih radija, te neprofitnih pružatelja medijskih usluga iz čl. 19. i 79. Zakona o elektroničkim medijima; neprofitni pružatelji elektroničkih publikacija; neprofitni proizvođači audiovizualnog programa; neprofitni proizvođači radijskog programa.

Javni poziv i pripadajuća dokumentacija dostupni su putem poveznice:
https://www.aem.hr/pozivi/