Aktualno, Nekategorizirano

Novo izdanje Filmske početnice

16Udruga Restart objavila je poziv na sudjelovanje u novom izdanju Filmske početnice, koja će ovog puta biti posvećena osnovama 3-D modeliranja.

Radionica se održava 8. i 9. siječnja, namijenjena je djeci viših razreda osnovne škole (od 5. do 8. razreda), a održat će se u prostoru Pogona – Zagrebačkog centra za nezavisnu kulturu i mlade na adresi Mislavova 11, pod vodstvom Marte Stražičić i Sunčane Brkulj.

Sudjelovanje na radionicama potrebno je prijaviti što prije. Za prijavu je potrebno preuzeti obrazac dostupan na službenim stranicama programa, na kojima su dostupne i detaljnije informacije o radionicama, te ga ispunjenog poslati mailom.

Program Filmske početnice provodi udruga Restart, a sve su radionice besplatne zahvaljujući financijskoj podršci Hrvatskog audiovizualnog centra i Društva hrvatskih filmskih redatelja.