Aktualno, Nekategorizirano

Odvalimo se poezijom – open mike humanitarno za beskućnike

Čitanje poezije socijalne tematike u svrhu prikupljanja donacija za časopis za beskućnike ‘Ulične svjetiljke’ i udrugu Fajter održat će se u ponedjeljak, 16. prosinca u 20 sati, u klubu Pločnik, s početkom u 20 sati. Večer je zamišljena kao open mike, svi čitaju jednu do dvije pjesme.
Večer u Pločniku zajednički organiziraju platforma Odvalimo se poezijom, udruga Ulični fajteri i street art umjetnik Mane Mei.

Glazbu će puštati DJ Ivan Krželj.

Prodavat će se i platnene vrećice koje je oslikao umjetnik Mane Mei a sva sredstva idu časopisu Ulične svjetiljke.

Ako možete i namjeravate doći, javite se mailom (sanja.bakovic2011@gmail.com) ili na mobitel Sanji Baković – voditeljici projekta “Odvalimo se poezijom” (091 2550 765), zaključuju u pozivu organizatori.