Hrvatska, Nekategorizirano

Okrugli stol u Sisku: Volonter – kompetentniji zaposlenik od ne-volontera

Agencija lokalne demokracije Sisak poziva na okrugli stol: „Volonter – kompetentniji zaposlenik od ne-volontera“ za poslodavce iz javnog, privatnog i civilnog sektora Cilj je okruglog stola promovirati dokument Potvrde o kompetencijama stečenim volontiranjem među poslodavcima, potaknuti vrednovanje iskustva volontiranja prilikom zapošljavanja te informirati sudionike o načinima kako se organizacije/tvrtke mogu uključiti u volonterske aktivnosti u zajednici.

Tijekom Okruglog stola predstavit će se dobre prakse zapošljavanja osoba s volonterskim iskustvom i uključivanja organizacija/tvrtki u volonterke aktivnosti, ali i zajedno raspraviti o načinima informiranja poslodavaca o dobrobitima volontiranja.

Okrugli stol se održava u četvrtak, 25. srpnja 2019. godine, u 13:00 sati u prostoru Gradske galerije Striegl (adresa: Rimska ulica 11, Sisak). Predviđeno trajanje je do 15:00 sati.

PRIJAVNICA