Aktualno, Nekategorizirano

Otvoren natječaj za prijave dokumentarnih filmova za 11. Mali DOKUart

natjecaj_dokuart_740_416Udruga DOKUart i Festival dokumentarnog filma pozivaju video družine i učenike osnovnih škola u Hrvatskoj da pošalju svoje dokumentarne filmove na jedanaesto izdanje festivala.

Udruga DOKUart i Festival dokumentarnog filma DOKUart pozivaju video družine i učenike osnovnih škola u Hrvatskoj da pošalju svoje dokumentarne filmove za program 11. Mali DOKUart koji se održava u Bjelovaru od 6. do 12. listopada 2018. godine.

Mali DOKUart dodjeljuje tri nagrade, te Grand PRIX Malog DOKUarta za ukupno najbolji dokumentarac iz konkurencije. Prošle godine na natječaj je pristiglo 49 filmova iz cijele Hrvatske. Grand PRIX Malog DOKUarta osvojio je film “Nakon 15” Medijske grupe OŠ “dr. Ivana Novaka” iz Macinca, a prvu nagradu film “Ramadan” Video družine “BezVizije” iz Slavonskog Brod.

Krajnji rok za slanje filmova je 15. lipanj 2018., a sve detalje o natječaju možete saznati ovdje.