Aktivizam, Nekategorizirano

Otvoren Poziv za srednje projekte Fonda za aktivno građanstvo u Hrvatskoj

Fond za aktivno građanstvo u Hrvatskoj je 1. listopada ove godine otvorio Poziv za srednje projekte, namijenjen projektima organizacija civilnog društva. Poziv je otvoren do 30 studenog ove godine.

Poziv u vrijednosti 2,62M Eura podijeljen je u dvije grupe prema financijskim kapacitetima organizacija, a podrške iznose od 15.000 do 90.000 eura.

Ovim Pozivom bit će podržani projekti u trajanju od 12 do 15 mjeseci čija će provedba utjecati na postizanje dugoročnih pozitivnih društvenih promjena u jednom od prioritetnih programskih područja podrške Fonda. U fokusu su projektne intervencije koje uključuju razvoj i provedbu postojećih i/ili novih aktivnosti, pristupa i metodologije te postizanje rezultata s naglašenim multiplikacijskim učinkom.

Detaljne informacije o Pozivu i natječajna dokumentacija dostupni su OVDJE.

Program Fonda za aktivno građanstvo u Hrvatskoj dio je financijskih mehanizama Europskog gospodarskog prostora i Kraljevine Norveške. (Izvor: Fond za aktivno građanstvo u Hrvatskoj – Active Citizens Fund Croatia
www.acfcroatia.hr)