Hrvatska, Nekategorizirano

Otvoren prvi coworking prostor u Istri

co_crInicijator ove ideje jest udruga Faro11 kojoj je primarni cilj bio rješavanje problema pronalaska poslovnog prostora, te su suradnji sa Gradom, nakon trogodišnjeg truda, uspjeli ostvariti ovaj projekt u kojeg je uloženo oko 900.000 kuna.

Cilj coworking prostora jest spajanja javnog sektora i civilnih udruga u svrhu realizacije jednog jedinstvenog multifunkcionalnog prostora koje potiče umrežavanje profesionalaca i slobodnih stručnjaka. Osigurava se jeftiniji poslovni prostor i zajednička suradnja te se potiču inovacije.

Rovinjski coworking prostor ima 18 radnih jedinica, salu za sastanke, kuhinju i sanitarni čvor te je otvoren svim osobama koje svoju djelatnost mogu obavljati putem kompjutera u dijeljenom prostoru koji će biti otvoren od ponedjeljka do petka.

Više informacija možete pronaći OVDJE.