Aktualno, Inicijative, Nekategorizirano

Otvorene prijave Erasmus+ LABOR projekta

ErasmusUdruga Mladih Crna Ovca, u suradnji s Udrugom studenata grada Zagreba, MIKUB eV ( Berlin), RomaTrial eV (Berlin) i GRIPS Theatar Berlin, pozivaju sve zainteresirane da se prijave na sudjelovanje u LABOR projektu. Cilj projekta je okupiti 24 mladih koji žive u Njemačkoj, Hrvatskoj, jugoistočnoj Europi u dobi od 18 do 26 godina i koji dolaze iz umjetničkih područja, a izjašnjavaju se kao Romi ili Sinti. Prijave traju do 10.6.2018.!

LABOR je susret mladih umjetnika i socijalnih radnika iz Njemačke, Hrvatske i jugoistočne Europe s fokusom na anticiganizam.

Kazališni pristup je uzet kao sredstvo razmjene znanja i komunikacije s temama poput anticiganizma, izgradnja romskog identiteta i pripisanih stereotipa uz predavanja i mentorstvo domaćih i inozemnih stručnjaka.

Prijavnicu, kao i više infomacija o projektu, možete saznati na poveznici.