Hrvatska, Inicijative, Nekategorizirano

Otvorene prijave na pet natječaja Nacionalne zaklade za dodjelu institucionalnih podrški

Nacionalna zaklada za razvoj civilnoga društva raspisala raspisala je pet natječaja za dodjelu institucionalnih podrški udrugama koje svojim djelovanjem doprinose demokratizaciji i razvoju civilnoga društva u Republici Hrvatskoj, udrugama koje u prethodnim razdobljima nisu koristile institucionalnu podršku Nacionalne zaklade, udrugama iz Domovinskoga rata, udrugama osoba s invaliditetom te udrugama za zaštitu potrošača.

Institucionalne podrške su specifičan oblik ulaganja Nacionalne zaklade u stabilizaciju i razvoj isključivo udruga registriranih u Republici Hrvatskoj, a ostvaruju se na rok od 3 godine.

Rok za prijavu do 16. rujna 2022.

Cjelokupna dokumentacija dostupna je OVDJE.