Aktualno, Nekategorizirano

Predložite naslov slikovnice

roda_crU okviru projekta Kaleidoskop – unapređenje prava djece u različitim obiteljima za tolerantnije i raznovrsno društvo kojeg provodi udruga Roda s partnerima ADOPTA – Udruga za potporu posvajanju, LET – Udruga za unapređenje kvalitete življenja i suradnikom Zagreb Pride, nastala je slikovnica namijenjena djeci i odraslima.

Kroz ovu slikovnicu dijete, istražujući je s odraslom osobom, uči o različitim oblicima obitelji i spoznaje da su, iako različite, one uvijek za djecu najvrednije mjesto za odrastanje. Uz pomoć nje će djeca naučiti o prihvaćanju različitosti i osvijestiti da nije važno kakvog je oblika nečija obitelj, sve dok se svi članovi obitelji osjećaju voljeno, sigurno i slobodni živjeti svoju različitost.

Roda poziva sve da “prolistaju” radni primjerak slikovnice i koristeći Google formu predložite ime slikovnice. Osoba koja predloži najkreativniji naslov slikovnice dobit će slikovnicu i paketić iznenađenja.

Podaci koji se unesu upotrijebit će se samo za potrebe ovog nagradnog natječaja.

Natječaj je otvoren do četvrtka, 9. veljače u 12 sati.