Aktivizam, Nekategorizirano

Primjeri dobre prakse

Priručnik je napravljen u okviru projekta “Na praksi“
Priručnik je napravljen u okviru projekta “Na praksi“

U okviru projekta “Na praksi“ organiziran je posjet promatranja rada u partnerskoj organizaciji JONG Rotterdam iz Nizozemske, čime je omogućeno izravno stjecanje iskustava za djelatnike PRONI Centra za socijalno podučavanje, odnosno voditelje njihovih info centara za mlade u Osijeku, Vukovaru i Sisku.

– Ujedno, bila je to prilika za osmišljavanje „Priručnika s metodama i primjerima rada s mladima u području informiranja i savjetovanja mladih u Hrvatskoj i Nizozemskoj“ kojeg ovom prilikom želimo podijeliti s organizacijama civilnog društva u Hrvatskoj, Nizozemskoj, ali i širom Europe, koje provode aktivnosti informiranja i savjetovanja mladih, posebice kroz svoje info centre za mlade – ističu u PRONI Centru.

Priručnik možete preuzeti OVDJE.