Aktivizam, Nekategorizirano

Projekt U(z)DRUGE donosi novu online radionicu za organizacije civilnoga društva

Projekt U(z)DRUGE donosi ciklus radionica za organizacije civilnoga društva. Besplatna, 5. radionica donosi teme: prijava volontera (izvještaj o volontiranju i evidencijske liste), putni nalozi, blagajničko poslovanje. Edukacija će se održati putem online webinara 15.12.2022. od 13:00-16:00 sati, navodi se u najavi udruge.

Voditeljica radionice: Andreja Radinger
Prijave: od 09.12. do 13.12. Do 15h. na e-mail adresu: tihana.vukasovic@petplus.hr

Prilikom prijave molimo dostavite popunjeni obrazac U(Z)DRUGE u PDF formatu. Obrazac možete naći na linku: https://petplus.hr/o-nama/dokumenti

Projekt „U(Z)DRUGE“ ugovoren je na pozivu „Jačanje kapaciteta organizacija civilnoga društva za odgovaranje na potrebe lokalne zajednice“ u ukupnom iznosu 481.149,85 kuna. Nositelj projekta je Centar za poduku i savjetovanje Lumos, a partner je Udruga PET PLUS, ALD Sisak i Udruga NADA.

Facebook najava radionice