Aktualno, Nekategorizirano

Projekt U(z)DRUGE najavljuje novu besplatnu edukaciju

Projekt U(z)DRUGE najavio je šestu, ujedno i posljednju radionicu ciklusa iz ciklusa ɢᴏᴅɪšɴᴊɪ ꜰɪɴᴀɴᴄɪᴊꜱᴋɪ ɪᴢᴠᴊᴇšᴛᴀᴊɪ ᴜᴅʀᴜɢᴀ. Edukacija će se održati putem online webinara 24. 1. 2023. od 13:00-16:00 sati.

Radionica je namijenjena: djelatnicima/djelatnicama, volonterima/volonterkama organizacija civilnoga društva. Voditeljica radionice: Andreja Radinger

Projekt „U(Z)DRUGE“ ugovoren je na pozivu „Jačanje kapaciteta organizacija civilnoga društva za odgovaranje na potrebe lokalne zajednice“ u ukupnom iznosu 481.149,85 kuna. Nositelj projekta je Centar za poduku i savjetovanje Lumos, a partner je Udruga PET PLUS, ALD Sisak i Udruga NADA.

Prilikom prijave potrebno dostaviti popunjeni obrazac U(Z)DRUGE u PDF formatu. Obrazac možete naći na linku: https://petplus.hr/o-nama/dokumenti