Hrvatska, Nekategorizirano

Snimali, miksali glazbu i glumili na ulicama

breza_crViše od 60 mladih upoznalo se s projektnim aktivnostima, te su sudjelovali i u radionicama multimedije, DJ-a i učenju kazališno-dramskih tehnika. Cilj projekta AKTIVNO Udruge Breza bio je upoznati mlade s prirodom emocija kroz njima dostupne alate poput mobitela (koje su koristili za snimanja), ali i naučiti nove vještine poput miksanja glazbe uz pomoć DJ opreme, te javnog nastupa na ponekad neuobičajenim mjestima (ulice, trgovi…)

Nakon održanih radionica, učenici su proteklog tjedna svoje prezentacije izveli na pomalo neobičan način posjetivši jedni druge u školama, te snimajući i prezentirajući naučeno ispred škola, na ulicama i putovima do škole.

Iz projekta je proizašao i zanimljiv video:

Projekt je zajednički rad Udruge Breza, III: Gimnazije i Srednje škole Dalj, a sufinanciran je sredstvima Ministarstva za demografiju, obitelj,mlade i socijalnu politiku, te Ministarstva znanosti i obrazovanja.