Aktualno, Nekategorizirano

SPLIT STYLE BY MoSt: humanitarno-prodajna akcija na splitskoj Rivi

Udruga MoSt u subota, 29. svibnja, s početkom u 9:00 sati, na splitskoj Rive, na početku Marmontove ulice, organizira promotivno – prodajnu akciju pod nazivom „Split Style By MoSt“.

Osnovni cilj akcije je promocija proizvoda izrađenih u nedavno uređenoj tiskari u sklopu naše Udruge. Samu tiskaru smo uredili i opremili uz pomoći Ministarstvu rada, mirovinskoga sustava, obitelji i socijalne politike RH, te EU Staff 4 Climate i King Baudouin Foundation (EU staff COVID-19 Solidarity Response Fund) – ističe udruga u pozivu.

Proteklo razdoblje sve naše aktivnosti prilagodili smo novim okolnostima, uključujući radnu okupaciju i aktivaciju svih naših korisnika. Osmislili smo i „skinuli sa zidova“ natpise, te pokrenuli „Split Style By MoSt“.

Najvažnije je kako će u ulozi prodavača biti naši korisnici Centra za beskućnike a prihod od prodaje proizvoda ide korisnicima i za nabavku novih materijala, poručuje Dado Lelas, predsjednik udruge MoSt.