Aktualno, Nekategorizirano

Tematska sjednica u Zaboku

soba_crUz Žensku sobu – Centar za seksualna prava, sjednicu organizira i SOS telefon i savjetovalište za žene žrtve nasilja Krapinsko-zagorske županije. Događanje će se održati 23. listopada u 12 sati u Zelenoj dvorani u Zaboku.

Na tematskoj sjednici će govoriti:

Maja Mamula, psihologinja, koordinatorica Ženske sobe i savjetodavaka u Centru za žrtve seksualnog nasilja

Branka Žigante Živković, sutkinja Visokog prekršajnog suda Republike Hrvatske

Tanja Cujzek, ravnateljica Centra za socijalnu skrb Zabok

Nina Očko, savjetodavka i voditeljica SOS telefona i savjetovališta za žene žrtve nasilja Krapinsko-zagorske županije.

Tematska sjednica je sastavni dio projekta “Relevantne institucije i organizacije civilnog društva – glas za žrtve seksualnog nasilja”, koji je financiran od strane Europske unije i sufinanciran od Ureda za udruge Vlade Republike Hrvatske.