Aktualno, Nekategorizirano

Treći filozofski vikend

filozofija_crTreći filozofski vikend ove će se godine održati u prostoru Srednje škole Obrovac, od 7. do 10. srpnja.

Budući da će i ove godine broj sudionika na filozofskom vikendu biti ograničen, zainteresirani se trebaju što prije javiti za sudjelovanje. Prijave za filozofski vikend primaju se na mail adrese: mala.filozofija@gmail.com i zorankojcic@gmail.com

U ovoj prilici filozofska praksa ide šire od striktne akademske discipline i filozofiju vidi otvorenu svima: učiteljima, studentima, umirovljenicima, policajcima, ekonomistima, pravnicima, psiholozima, pedagozima, umjetnicima te svima ostalima koji su spremni otvoreno propitivati realnost koja nas okružuje. Da biste sudjelovali na filozofskom vikendu ne morate se profesionalno baviti filozofijom.