Aktualno, Nekategorizirano

U Hrvatskoj kući “Materina priča” izložba radova polaznika antistresnih kreativnih radionica

Hrvatska kuća „Materina priča“ poziva na otvaranje jedinstvene izložbe radova polaznika projekta “Antistresne kreativne radionice ‘Vjeruj u sebe'” koja će se održati u subotu, 11. veljače 2023. godine u 11:00 sati. u Hrvatskoj kući “Materina priča”,  Preradovićeva ulica 31 u Zagrebu.

Na izložbi će biti predstavljeni radovi polaznika iz potresom pogođenih područja Siska, Gline, Petrinje i Zagreba, koji su kroz 114 radionica stvorili preko
700 slika koje su prava mala umjetnička djela.

Ova radionica im je pomogla da vjeruju u svoje sposobnosti i razviju svoje talente. Izložba je vrhunac njihovog truda i napora, a mi smo ponosni što možemo predstaviti njihove radove javnosti. Dođite i podržite naše talentirane polaznike iz potresom pogođenih područja u njihovoj daljnjoj karijeri – ističe u pozivu Hrvatska kuća „Materina priča“.

Projekt “Antistresne kreativne radionice ‘Vjeruj u sebe'” sufinancira Europski socijalni fond.