Aktualno, Nekategorizirano

Udruga ColonOS slavi rođendan i otvara svoja vrata

Vrata će biti otvorena 25. svibnja od 20 do 22 sata
Vrata će biti otvorena 25. svibnja od 20 do 22 sata

Manifestacija Dani otvorenih vrata udruga koju organizira Ured za udruge Vlade Republike Hrvatske godišnji je događaj koji se održava u cijeloj Hrvatskoj s ciljem informiranja javnosti o radu udruga u lokalnoj i široj zajednici.

To je prilika da građani sudjeluju u brojnim kreativnim radionicama, predavanjima, predstavama, akcijama, te se upoznaju s različitim društveno korisnim projektima i programima, ali i mogućnostima volontiranja u udrugama.

Povodom rođendana Udruge ColonOS u Osijeku u ulici J.J. Strossmayera 1 organizira se Dan otvorenih vrata.

ColonOS vrata bit će širom otvorena svim zainteresiranim posjetiteljima u srijedu, 25. svibnja od 20 do 22 sata.

U okviru posjete, gostima će biti održano kratko predstavljanje rada udruge.

O novim lijekovima kao i smjernicama za prehranu govoriti će voditelj Odjela za upalne bolesti crijeva i kliničku prehranu KBC Osijek Vladimir Borzan, dr.med.