Aktualno, Nekategorizirano

Udruga kineziologa grada Vukovara poziva na radionicu „Strategije podrške osobama s invaliditetom“

Udruga kineziologa grada Vukovara u sklopu projekta „Pokreni se i vozi – tko te treba, pomozi!“ provodi radionicu pod nazivom „Strategije podrške osobama s invaliditetom“ koju će držati profesorica defektologinja Mirela Szabo, ujedno i ravnateljica OŠ Josipa Matoša Vukovar, navodi se u pozivu Udruge kineziologa grada Vukovara.

VRIJEME: petak, 21. listopada 2022. g., od 16:00 do 20:00 sati
MJESTO: Društveni centar, Trg Dražena Petrovića 2, Vukovar

Predavačica Mirela Szabo bila je dugogodišnja članica Ispitnoga povjerenstva za polaganje stručnih ispita pripravnika edukacijskih rehabilitatora, također predavačica je vanjska suradnica u 20 osnovnih škola Vukovarsko – srijemske županije na poslovima utvrđivanja primjerenog oblika odgoja i obrazovanja za učenike s teškoćama u razvoju, kao i vanjska suradnica – predavačica na sedam učilišta za osposobljavanje pomoćnika u nastavi. Sudjelovala je na raznim stručnim usavršavanjima provedenim od strane Agencije za odgoj i obrazovanje, stručnih ustanova i udruga, te održala niz predavanja iz područja edukacijske rehabilitacije.

Radionica je namijenjena organizacijama civilnog društva.
Prijava na radionicu je obavezna, a mjesta su ograničena!
Prijaviti se možete na e-mail: pokreniseivozi@gmail.com ili na broj: 095 845 7255.
Radionica se održava u sklopu projekta „Pokreni se i vozi – tko te treba, pomozi!“ UP.04.2.1.11.0122, koji je sufinanciran iz Europskog socijalnog fonda, a ugovoren je na pozivu “Jačanje kapaciteta OCD – a za odgovaranje na potrebe lokalne zajednice“.