Aktualno, Nekategorizirano

Udruga kineziologa grada Vukovara poziva na edukaciju o razvoju volonterskih programa

Udruga kineziologa grada Vukovara poziva na edukaciju pod nazivom „Razvoj, razrada i implementacija volonterskih programa u lokalnoj zajednici“.  Edukaciju će održati predavači iz PRONI centra u četvrtak 19. siječnja 2023. od 10 do 14 sati u Društvenom centru, Trg Dražena Petrovića 2, Vukovar.

Prijaviti se možete na e-adresu: pokreniseivozi@gmail.com ili na broj: 095 845 7255.

PRONI Centar za socijalno podučavanje dugi niz godina kontinuirano i intenzivno radi u području razvojnog rada s mladima i rada u zajednici, te području neformalnog obrazovanja, koje cilja na razvoj i provedbu različitih procesa razvoja kapaciteta društvu.

Radionica se održava u sklopu projekta „Pokreni se i vozi – tko te treba, pomozi!“ UP.04.2.1.11.0122, koji je sufinanciran iz Ureda za udruge Vlade Republike Hrvatske i iz Europskog socijalnog fonda u financijskom razdoblju 2014. – 2020. u okviru poziva za dostavu projektnih prijedloga UP.04.2.1.11 “Jačanje kapaciteta OCD – a za odgovaranje na potrebe lokalne zajednice”.

Facebook najava