Nekategorizirano, Stajališta

ULUPUH u siječnju kreće s online modnim radionicama, otvorene prijave

Foto: ULUPUH

Za sve kreativce koji vole modu inspiriranu hrvatskom baštinom Hrvatska udruga likovnih umjetnika primijenjenih umjetnosti otvorila je prijave na radionice Milene Rogulj.

Radionica je posebna jer će svaki polaznik svoj odjevni predmet obogatiti tradicijskom tehnikom koju poznaje – ako ste vješti u čipkanju, heklanju, vezenju ili pak nekoj drugoj vještini specifičnoj za vaš kraj – ovo je radionica za vas. – navodi se u pozivu.

Prijave treba slati na e-adresu 54plusulupuh@gmail.com, radionice kreću u siječnju.

Organizacija radionice sufinancirana je iz Europskog socijalnom fonda. 

Projektom 54+ Online olakšat će se i omogućiti pristup za 131 osobu stariju od 54 godine kulturi i umjetnosti sudjelovanjem u online participativnim aktivnostima iz područja vizualnih i primijenjenih umjetnosti i dizajna a kroz cikluse od 10 participativnih radionica. Ukupna vrijednost projekta je 474.805,94 kuna. Projekt je ugovoren na pozivu Umjetnost i kultura online.