Aktivizam, Nekategorizirano

Online tečaj keramike za osobe 54+ s voditeljicom Pamelom Ivanković

Pozivamo sve zainteresirane da s voditeljicom Pamelom Ivanković oblikuju glinu i izrađuju vlastite keramičke predmete, navodi u pozivu Hrvatska udruga likovnih umjetnika primijenjenih umjetnosti – ULUPUH.

Polaznici: Program radionice namijenjen je osobama treće životne dobi, s navršenih 55 godina.
Broj polaznika: Predviđeno je 12 polaznika/ca. Prijave se zaprimaju do popunjenja slobodnih mjesta.
Radionica je besplatna!
Termin održavanja: svaki petak u mjesecu od studenog 2022. do siječnja 2023. godine od 17 do 20 sati.
Radionica se provodi online – na Zoom platformi.
Opis radionice:
Online tečaj zamišljen je tako da pruži temelj u osnovama izrade keramike ali i da bude nadahnuće za vježbu ili usavršavanje neke nove ili stare vještine. Može poslužiti kao uvod i pomoć početnicima ali i vodič iskusnijima.
Voditeljica: Pamela Ivanković
Nagrađivana umjetnica koja se keramikom bavi od 1996. godine. Izlagala je na samostalnim i skupnim izložbama u zemlji i inozemstvu. Sudjelovala na brojnim likovnim kolonijama, a neki njezini radovi nalaze se u fundusu grada Grožnjana i u fundusu Imago mundi – Luciano Benetton Collection.
Za sva pitanja slobodno nam se obratite na: 54plusulupuh@gmail.com ili 091 233 33 60.
Radionica se organizira u sklopu projekta 54 + online kojega provodi Hrvatska udruga likovnih umjetnika primijenjenih umjetnosti – ULUPUH.
Radionica se snima i fotografira za potrebe promidžbe projekta.
Organizacija radionice je sufinancirana u okviru Operativnog programa Učinkoviti ljudski potencijali, iz Europskog socijalnog fonda.