Aktualno, Nekategorizirano

Kovanje i kovine – nova ULUPUH-ova online radionica za osobe starije od 54

Hrvatska udruga likovnih umjetnika primijenjenih umjetnosti organizira radionice izrade nakita u kojoj će polaznici naučiti rukovati različitim alatom, upoznati se s metalom te promišljati i izraziti vlastitu kreativnost s metalom kao materijalom. Do kraja radionice svaki će polaznik izraditi vlastiti privjesak, naušnice, prsten ili neki drugi unikatni komad nakita.

Polaznici: Program radionice namijenjen je osobama treće životne dobi, s navršenih 55 godina.

Broj polaznika: Predviđeno je 10 polaznika/ca. Prijave se zaprimaju do popunjenja slobodnih mjesta.

Radionica je besplatna!
Termin radionice:
02. veljače 2023. u 17 sati
07. veljače 2023. u 17 sati
09. veljače 2023. u 17 sati
14. veljače 2023. u 17 sati
16. veljače 2023. u 17 sati
21. veljače 2023. u 17 sati
23. veljače 2023. u 17 sati
28. veljače 2023. u 17 sati
Radionica se provodi online – na Zoom platformi.

PRIJAVITI SE MOŽETE NA: 54plusulupuh@gmail.com

Voditeljica: Julijana Rodić Ozimec

Zlatarstvom se bavi kao obiteljskim zanatom. Od 2005. godine otvara vlastiti atelijer inspiriran kulturnom i prirodoslovnom baštinom Hrvatske te unikatna umjetnička djela. Njezin se nakit može pronaći u suvenirnicama muzeja diljem zemlje. Dobitnica nekoliko nagrada i sudionica niza samostalnih i skupnih izložbi.
Za sva pitanja slobodno nam se obratite na: 54plusulupuh@gmail.com ili 091 233 33 60.

Radionica se organizira u sklopu projekta 54 + online kojega provodi Hrvatska udruga likovnih umjetnika primijenjenih umjetnosti – ULUPUH.
Radionica se snima i fotografira za potrebe promidžbe projekta.
Organizacija radionice je sufinancirana u okviru Operativnog programa Učinkoviti ljudski potencijali, iz Europskog socijalnog fonda. Sadržaj objave isključiva je odgovornost ULUPUH-a.