Aktualno, Nekategorizirano

VUMfest 2020.u Vrbovcu

Ovogodišnji VUMfest, festival urbane kulture i umjetnosti, će se održati ovu subotu, 4. srpnja, u Alternativnom kulturnom centru ‘Garaže’ u Vrbovcu, a u organizaciji Vrbovečke udruge mladih (VUM). Ulaz je besplatan!

4.7.2020.(subota)
Vrbovečka udruga mladih (VUM)

Alternativni kulturni centar „Garaže“. Celine 10, 10340 Vrbovec

Satnica od 17 h dnevni program, od 21 h večernji (koncertni)

Festivalski program VUMfest organizira se s ciljem povećanja vidljivosti programa nezavisne kulturne scene te podrške izvođačima programa, kao i afirmacije ‘Garaža’ kao žarišta alternativnih struja. Cilj VUMfesta je otkriti alternativnu scenu neafirmiranih demo bendova, mladih umjetnika, likovnjaka, aktivista i stručnjaka, odnosno mladih ljudi koji tek čekaju svojih pet minuta. Mladima se želi ukazati na ostvarenja koja nisu isključivo komercijalna, a sve kako bi proširili vlastite horizonte jer mladima trebaju novi sadržaji kako bi mogli otkriti svoje nove interese, a onda ih i realizirati.

Program ovogodišnjeg VUMfesta