Aktualno, Nekategorizirano

Za djecu i mlade STEM radionice o bio uzgoju

Ako želimo sačuvati naš planet i prirodni svijet za sljedeću generaciju, koji bi bolji način mogao biti nego uključivanje djece i mladih u održivost? STEM radionicama o korištenju tehnologije u bio uzgoju možemo stvoriti ekološke ambasadore budućnosti, navodi se u pozivu na FB stranici projekta.

Ovim putem dvije organizacije civilnog društva udružile su snage u ovom zajedničkom pilot projektu: nositelj projekta Institut za STEM edukaciju i afterschool programe svojom ekspertizom iz domene STEM-a i tehnologije te partner Pozitiva Samobor, udruga za održivi razvoj, svojom Greenville edukacijskom farmom.

PRIJAVNICA ZA RADIONICU

GDJE SE ODRŽAVAJU RADIONICE?
Radionice korištenja tehnologije u bio uzgoju održavaju se na Eko edukacijskoj farmi Greenwille na obroncima Samoborskog gorja. Ovaj ruralni obrazovni centar sa smještajnim kapacitetom i pametnim staklenikom vodi udruga za održivi razvoj Pozitiva Samobor. Projektom je predviđeno održavanje pet cjelodnevnih radionica za mlade.

adresa održavanja radionica: Greenville, Vrhovčak 61, 10430 Vrhovčak, Samobor
kontakt partnera: info@pozitivasamobor.hr, +385 97 791 7855

Provedbu radionica sufinancira Europska unija iz Europskog socijalnog fonda.