Aktualno, Nekategorizirano

Završni koncert u sklopu projekta „El Sistema u Istri“

?
?

Mladi iz različitih dijelova Istre, različitih društvenih i glazbenih pozadina okupili su se i dobili priliku sudjelovati u ovom besplatnom programu usmjerenom razvoju društvenih vrijednosti i vještina kroz zajedničko muziciranje. U ožujku su izveli svoje prve koncerte, samostalno i uz podršku zagrebačkog SO DO centra – udruge Sustav orkestara djece i omladine – El Sistema Hrvatska, kao dio velikog svjetski poznatog, a izvorno venezuelanskog, pokreta El Sistema.

Pozivaju se građani da djecu ohrabre i nagrade njihov trud svojim dolaskom na koncert u subotu 20. svibnja u 11,30 sati na Narodnom trgu u Puli, uz fontanu pred pulskom tržnicom, kada će za građane Pule i sve prolaznike održati završni koncert simfonijskog orkestra djece i mladih u sklopu projekta „El Sistema u Istri“.