Aktualno, Nekategorizirano, Rad udruga

Ovih nam dana treba torba za plažu i bočica za vodu, a kupnjom ovih pomažemo ženama koje se bore s karcinomom

U tijeku je nova humanitarna akcija za projekt prijevoza žena na kemoterapiju “Nisi sama – ideš s nama!”.

Podržimo ih – akcija traje do 28. kolovoza!

Kupnjom bilo kojeg od proizvoda na stranici nismosame.com donirate za prijevoz na kemoterapiju žena oboljelih od raka koje se liječe u zagrebačkim bolnicama.

– Do sada smo zahvaljujući pomoći dobrih ljudi i njihovoj podršci bili potpora u bolesti za 160 žena! – ističu u Udruzi žena oboljelih i liječenih od raka NISMO SAME.

No, kako udruga stalno dobiva nove molbe za pomoć i potrebna su im daljnja sredstva kako bi još više žena moglo koristiti ovu uslugu, pozivaju da ih i ovoga puta podržimo donacijom.

Pokažimo ženama oboljelima od raka da nisu same!
Svi proizvodi mogu se naručiti putem e-maila: info@nismosame.com ili Facebook stranice udruge.

Više o proizvodima ovdje