Aktualno, Nekategorizirano

Centar Lumos poziva na završnu konferenciju projekta U(Z)DUGE

U okviru projekta U(Z)DRUGE, 16. veljače 2023. u Domu obrtnika Sisak s početkom u 11:00 sati održat će završna konferencija na kojoj će biti predstavljeni rezultati projekta.

Aktivnosti projekta U(Z)DRUGE, kojeg provodi Centar za poduku i savjetovanje Lumos u partnerstvu s Udrugom PET PLUS, Agencijom lokalne demokracije Sisak i Udrugom za suzbijanje i zlouporabu droga i pomoć obitelji ovisnika Nada iz Zadra, već godinu dana omogućavaju potrebnu podršku zaposlenicima, volonterima i članovima organizacija civilnoga društva s ciljem unaprjeđenja organizacijskih kapaciteta za pružanje učinkovitog odgovora na potrebe lokalne zajednice.

Projekt je sufinancirala Europska unija iz Europskog socijalnog fonda.

Ukupan iznos bespovratnih sredstava: 63.859,56 eura.

Više o projektu