Aktualno, Nekategorizirano

Četrnaesta radionica virtualne slikovnice

Udruga KA-MATRIX nastavlja s provedbom trećeg modula aktivnosti „Moja priča kroz virtualnu slikovnicu“. Na redu je četrnaesta radionica koja će se održati 13. veljače 2022. u 12:30 sati na online platformi BigBlueButton.

Sudionici će uz vodstvo mentora i mentorica nastaviti surađivati na izradi zajedničke virtualne slikovnice.

Aktivnost se provodi u sklopu projekta „Podijeli svoju priču – socijalno uključivanje kroz online kulturu i umjetnost“ koji je sufinacirala Europska unija iz Europskog socijalnog fonda“. Ukupna vrijednost projekta je 473.340,00 kuna. Bespovratna sredstva osigurana su iz Državnog proračuna Republike Hrvatske 71.001,00 i iz Europskog socijalnog fonda 402.339,00 kuna.

Partner na projektu je umjetnička organizacija Format C.
Sadržaj priopćenja isključiva je odgovornost udruge KA-MATRIX.