Aktivizam, Nekategorizirano

CIRA poziva na edukaciju: „Osobno usmjerena podrška radnog asistenta“

Foto: CIRA / FB

Centar za inkluzivne radne aktivnosti u partnerstvu s Centrom za obrazovanje odraslih Validus okviru projekta „Ojačajmo Civilno Društvo“, za zaposlenike organizacija civilnog društva, organizira besplatnu online edukaciju „Osobno usmjerena podrška radnog asistenta“, koja je ujedno i zadnja u ovom ciklusu edukacija.

Edukacija će se održati 26. i 27. siječnja 2023. godine, od 10:00 do 16:00 sati putem ZOOM platforme, a namijenjena je svim zaposlenicima OCD-a koji žele steći nove vještine i znanja za obavljanje poslova asistenta osobama s intelektualnim teškoćama.

Prijave se primaju do 24. siječnja 2023. prijavite na info@cira.hr.

Projekt je sufinancirala Europska unija iz Europskog socijalnog fonda. Projekt sufinancira Ured za udruge Vlade Republike Hrvatske. Za više informacija o EU fondovima: www.strukturnifondovi.hr i www.esf.hr
* Edukacija je primarno namijenjena zaposlenicima OCD-a s područja 7 ciljanih županija (Grad Zagreb, Sisačko-moslavačka, Bjelovarsko-bilogorska, Požeško-slavonska, Brodsko-posavska, Osječko-baranjska, Šibensko-kninska).

Facebook najava