Aktualno, Nekategorizirano

CIRA poziva na edukaciju: Vještine komunikacije u radu s osobama s intelektualnim teškoćama

Foto: CIRA / FB

Centar za inkluzivne radne aktivnosti u partnerstvu s Centrom za obrazovanje odraslih Validus okviru projekta „Ojačajmo Civilno Društvo“, za zaposlenike organizacija civilnog društva, organizira besplatnu online edukaciju „Vještine komunikacije u radu s osobama s intelektualnim teškoćama“, navodi se u pozivu Centra za inkluzivne radne aktivnosti.

Edukacija će se održati 22. i 23. rujna 2022. godine, od 10:00 do 16:00 sati putem ZOOM platforme, a namijenjena je svima zaposlenicima koji žele poboljšati svoje komunikacijske vještine!

Prijave su otvorene do 21. rujna 2022. na e-mail  info@cira.hr ili na broj telefona:  01/ 561 99 11 (kontakt osoba: Gordana Kovačević).

Projekt „Ojačajmo Civilno Društvo“ ugovoren je za sufinanciranje u sklopu poziva “Jačanje kapaciteta OCD-a za odgovaranje na potrebe lokalne zajednice” u ukupnoj vrijednosti od 323.254,58 kn. Bespovratna sredstva osigurala je Europska unija iz Europskog socijalnog fonda.