Aktivizam, Nekategorizirano

Online radionica: Inkluzivno volontiranje za osobe s intelektualnim teškoćama

Centar za inkluzivne radne aktivnosti u partnerstvu s Centrom za obrazovanje odraslih Validus okviru projekta „Ojačajmo Civilno Društvo“, za zaposlenike organizacija civilnog društva, organizira besplatnu online edukaciju „Inkluzivno volontiranje za osobe s intelektualnim teškoćama“.

Edukacija će se održati 12. i 13. siječnja 2023. godine, od 10:00 do 16:00 sati putem ZOOM platforme, a namijenjena je svim zaposlenicima OCD-a koji žele steći nove vještine i znanja za obavljanje poslova stručnjaka u uključivanju osoba s intelektualnim teškoćama u zajednicu putem inkluzivnog volontiranja.

Projekt je sufinancirala Europska unija iz Europskog socijalnog fonda. Projekt sufinancira Ured za udruge Vlade Republike Hrvatske.

Facebook najava