Hrvatska, Nekategorizirano

Lika: Gotovo 235 tisuća kuna za institucionalnu podršku udrugama

Gotovo 235 tisuća kuna dodijelila je Ličko-senjska županija za institucionalnu podršku četirima udrugama sa svojeg područja u ovoj godini.

Najveći iznos, 80 tisuća kuna, dodijelila je Školskom sportskom savezu LSŽ za projekt Školski sport – sport djece i mladeži.

Udruga slijepih LSŽ za projekt „Svjetlo nade u tami“ dobila je nešto manje od 75 tisuća kuna.

Po 40 tisuća kuna dobile su Udruga roditelja djece s poteškoćama u razvoju „Pčelice“ i gospićko Društvo „Naša djeca“ za projekte Jačanje kapaciteta „Pčelice“ i „Jačajmo sebe – doprinesimo zajednici“.

Radi isplate sredstva, župan Darko Milinović potpisat će ugovore o financiranju navedenih projekata najkasnije u idućih 30 dana, dakle, do konca svibnja.(Hina)